Zapraszamy na szkolenie RODO

Federacja Białystok zaprasza przedstawicieli organizacji członkowskich zrzeszonych w Federacji na szkolenie dotyczące ochrony danych osobowych zgodnie z RODO. Szkolenie odbędzie się 5 lipca w godzinach od 10:00 do 14:00 w siedzibie Fundacji Dialog przy ul. ks. Abramowicza 1.
Szkolenie poprowadzi Andrzej Rybus – Tołłoczko – administratywista, specjalista ds. RODO, przez 9 lat pracował w urzędach samorządowych i rządowych, a od 17 lat działa aktywnie w organizacjach pozarządowych; wdrażał politykę bezpieczeństwa informacji w wielu instytucjach. W Chorągwi Mazowieckiej Związku Harcerstwa Polskiego jest administratorem bezpieczeństwa informacji.
Podczas szkolenia będziecie Państwo mogli poznać najważniejsze aspekty związane ochroną danych osobowych – RODO, a w szczególności:
  • ustawa o ochronie danych osobowych
  • definicja danych osobowych i zbioru danych osobowych
  • administrator danych osobowych i jego zadania
  • dokumentacja wewnętrzna dotycząca ochrony danych osobowych
  • administrator Bezpieczeństwa Informacji/Inspektor ochrony danych osobowych
  • zasady przechowywania danych osobowych
  • zasady przetwarzania danych osobowych
  • powierzenie przetwarzania danych osobowych
Zgłoszenia na szkolenie należy przesyłać na adres e-mail: zarzad@federacjabialystok.pl. Ilość miejsc jest ograniczona do 13 osób. Liczy się kolejność zgłoszeń.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.